Новини

Сімейна пара

СІМЕЙНА ПАРА (для догляду за приватним будинком)

Власники загородніх будинків рано чи пізно стикаються з питанням підбору домашнього персоналу. Для утримання приватного будинку та прилеглої території найкраще підходить сімейна пара, яка має навики ведення господарства загородніх будинків та прибудинкової території, в тому числі саду. Переважно це подружня пара без дітей, яка здійснює повний догляд за Вашим помешканням.

Обов’язки:

Сімейна пара виконує повний спектр послуг по утриманню будинку – своєчасне прибирання та підтримка чистоти помешкання, прилеглої території, підсобних приміщень, догляд за садом, автомобілем, а також приготування їжі, догляд за предметами інтер’єру та гардеробу, вигул домашніх улюбленців, за потребою – догляд за дітьми, зустріч гостей, обслуговування сімейних свят, та інші доручення.

Вимоги:

Жінка повинна вміти виконувати всю роботу по дому, знати традиційну українську кухню, вміти доглядати за домашніми тваринами. Чоловік повинен здійснювати дрібний ремонт дому, забезпечувати вчасне техобслуговування будинку, комунікацій, електрики та сантехніки. Знати особливості обслуговування будинку та території у різний календарний період. Мати відповідні навики роботи з побутовою та садовою технікою.


Середній рівень оплати: залежить від обсягів та графіку роботи


Можлива зайнятість:

- З проживанням

- Декілька разів на тиждень