Новини

Водій

ВОДІЙ


Персональний (сімейний) водій – це професійний водій, що не лише здійснює перевезення всіх членів сім’ї, але і відповідає за комфорт та безпеку своїх пасажирів. Особистий водій зможе істотно скоротити витрати Вашого часу: відвозити дітей до школи, садочку, на дитячі гуртки, чи у поліклініку, підвозити дорослих членів сім’ї на роботу, розвозити Ваших гостей після прийому тощо.

Обов’язки:

Водій повинен добре орієнтуватись по місту, для того, щоб скласти оптимальні маршрути пересування своїх пасажирів до найчастіше відвідуваних ними місць. Завжди своєчасно подавати машину за потребою роботодавця. По домовленості, здійснює необхідні закупки та інші доручення. Водій сам слідкує за чистотою та справністю автомобіля, заправляє та миє його, контролює вчасний огляд на СТО, веде звітність по фінансовим витратам на утримання авто. Можлива робота на своєму автомобілі або на транспорті роботодавця.

Вимоги:

Водій зобов’язаний мати безаварійний досвід кермування від 5-ти років, відмінно знати правила дорожнього руху та вулиці міста, вміти грамотно скласти маршрут, добре відчувати авто та впевнено триматись на дорозі. Бажаний досвід керування автомобілями різних марок та класів. Особистий водій повинен мати презентабельну зовнішність, дотримуватись правил етикету, бути пунктуальним та організованим.


Середній рівень оплати – залежить від графіку та експлуатації власного авто


Можлива зайнятість:

- Повний робочий день/повний робочий тиждень

- Неповний робочий день/неповний робочий тиждень

- Вільний графік (за потребою роботодавця)