Новини

Гувернантка

ГУВЕРНАНТКА (для дітей від 3-ох років)

Такий фахівець не просто доглядає за дитиною, а забезпечує розвиток дитини, відповідно до її віку, та підготовлює до школи. Послуги гувернантки особливо актуальні у великому місті, де темп життя та велика зайнятість батьків на роботі не дозволяють їм приділити усесторонньому розвитку та навчанню дитини бажану кількість часу.

Обов’язки:

Найголовнішим обов’язком гувернантки є сприяння гармонійному всебічному розвитку дитини, пізнання світу, культури поведінки у суспільстві, розвиток мистецьких здібностей, вивчення іноземних мов, письма, літератури, музики. Якщо дитина вже відвідує школу, то гувернантка зустрічає її після занять,годує, допомагає зробити домашнє завдання, а також проводить додаткові необхідні заняття. Гувернантка може виконувати функції репетитора.

Вимоги:

Гувернантка повинна мати вищу освіту (бажано-педагогічну або іншу гуманітарну). Володіти методиками розвитку дітей різного віку та знати особливості дитячої психології. Знати декілька мов, бажано, володіти грою на музичних інструментах, основами образотворчого мистецтва та іншими навиками, що сприяють фізичному та психологічному розвитку, а також розширенню світогляду дитини.Середній рівень оплати – залежить від обсягу роботи та рівня кваліфікації


Можлива зайнятість:

- Повний робочий день/повний робочий тиждень

- Неповний робочий день/неповний робочий тиждень

- З проживанням

- Погодинні послуги репетитора