Новини

Няня

НЯНЯ (для дітей від народження до 3-ох років)

Няня – це надійна та незамінна допомога для сім’ї, всі члени якої працюють, або якщо в родині є декілька дітей. Для батьків дуже важливо мати відповідальну людину, з якою вони можуть спокійно залишити свого малюка.

Обов’язки:

Няня здійснює повний догляд за дитиною: приготування дитячого харчування, своєчасне годування, контроль режиму дня, гігієнічні процедури, догляд за дитячим гардеробом. А найголовніше - це забезпечення комфорту та безпеки дитини. Крім того, няня всіляко сприяє гармонійному розвитку дитини, читає книги, грає в пізнавальні та розвиваючі ігри, робить масаж, займається рекомендованою дитячою гімнастикою та максимальну кількість часу проводить у прогулянках на свіжому повітрі.

Вимоги:

Няня обов’язково повинна мати досвід аналогічної роботи з дітьми (в сім’ях, дошкільних установах, дитячих або навчальних закладах), та бездоганні рекомендації. Бажано, щоб у неї була педагогічна або медична освіта. Няня для грудних дітей повинна володіти знаннями в сфері дитячого харчування, а також основами фізіологічного та психологічного розвитку дітей.


Середній рівень місячної оплати при повній зайнятості:

1500 – 3500 грн (в залежності від обсягу роботи)


Можлива зайнятість:

- Повний робочий день/повний робочий тиждень

- Неповний робочий день/неповний робочий тиждень

- З проживанням

- Експрес-обслуговування