Новини

Кухар в сім’ю

КУХАР В СІМЮ

Довіряючи приготування їжі кваліфікованому кухарю, Ви зможете бути впевнені в тому, що на Вашому столі завжди будуть різноманітні корисні та смачні страви, а у Вас залишиться більше особистого вільного часу. Професійний кухар приготує їжу, враховуючи Ваші смаки, склад сім’ї , дієту, та порадить раціон, який найбільше підходить саме для Вашої родини.

Обов’язки:

Кухар забезпечує своєчасну закупівлю необхідних продуктів, та дотримання оптимальних умов їх зберігання. Складає меню за згодою членів сім’ї, готує їжу відповідно до підібраного раціону, слідкує, щоб меню родини було максимально різноманітним та корисним. Також кухар особисто сервірує стіл, подає страви, миє посуд та підтримує чистоту і порядок на кухні.

Вимоги:

Кухар повинен мати досвід роботи у закладах громадського харчування або профільну освіту та досвід роботи в приватних сім’ях, організації святкових подій та банкетів. Він повинен вміти застосовувати різні технології приготування їжї, а також знати кухні різних народів світу (враховуючи склад, особливості та культуру сім’ї). Крім того кухар повинен вміти грамотно планувати бюджет родини на здійснення оптимальних закупок, слідкуючи за їх свіжістю, якістю та правильним зберіганням.


Середній рівень оплати - залежить від обсягу роботи та рівня кваліфікації


Можлива зайнятість:

- Повний робочий день/повний робочий тиждень

- Неповний робочий день/неповний робочий тиждень

- Експрес-обслуговування